ЮК "ВіпЛекс" — багатопрофільна компанія. Ми маємо 13-річний досвід юридичної практики, надаємо постійний юридичний аутсорсинг відомим компаніям та супроводжуємо справи різного рівня складності. У цьому розділі хочемо окреслити спектр послуг, які доступні для вас у "ВіпЛекс".

АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРАВОНадаємо юридичну допомогу в ситуаціях, пов'язаних з адміністративними правопорушеннями в галузі охорони праці та здоров'я, використання природних ресурсів, зазіхання на державну власність, у сфері житлово-комунального господарства та благоустрою та ін.

ЦИВІЛЬНЕ ПРАВО

Надаємо правову допомогу для стягнення боргів та відшкодування збитків. Захищаємо права споживачів, зокрема, пов'язані з отриманням неякісних медичних, страхових та інших послуг. Супроводжуємо оформлення спадщини, угоди купівлі-продажу та ін.

СІМЕЙНЕ ПРАВО

Одружуєтеся — і потрібно грамотно скласти шлюбний контракт? Колишній чоловік відмовляється сплачувати аліменти? Хочете відстояти спадок у суді? VipLex допоможе у цих та інших сімейних питаннях.

ТРУДОВЕ ПРАВО

Адвокати VipLex успішно вирішують трудові суперечки, представляючи інтереси клієнта в судових інстанціях. Доскональне володіння КЗпП дозволяє розробити оптимальну лінію захисту, а також запропонувати варіанти вирішення проблеми без судової тяганини.

КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО

Потрібна допомога адвоката у кримінальних справах? Адвокати VipLex урегулюють усі питання. Компанія забезпечує комплекс послуг: супровід у правоохоронних органах, на допиті у слідчого, захист у суді, складання клопотань та заяв до прокуратури.

ПСИХОЛОГІЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇУ нашій команді працює практичний психолог, який консультує клієнтів компанії за запитом.